Autor Mirnes Smajilović
|
Ponedjeljak, 22 Rujan 2014 19:00 |
SPISAK UČENIKA KOJI SU STEKLI PRAVO UČEŠĆA U ''ŠKOLI MATEMATIKE''
''Škola matematike'' počinje s radom u subotu, 27.09.2014. godine.
Otvaranje je u 10.00 na Pririodno-matematičkom fakultetu u Tuzli (učionica 204 ili 205). Molimo sve polaznike (o tome pročitajte prethodne obavijesti na fb stranici Udruženje matematičara TK i na web stranici www.umtk.info) da stignu na vrijeme.
I razred
RB |
PREZIME I IME |
ŠKOLA |
1. |
DURAKOVIĆ RABIJA
|
MALEŠIĆI
|
2. |
BATALEVIĆ ADIL
|
KLOKOTNICA
|
3. |
OKANOVIĆ AMNA
|
LUKAVAC GRAD
|
4. |
KUKURUZOVIĆ NEDIM
|
Dr.SAFVET-beg BAŠAGIĆ
|
5. |
KOVAČEVIĆ IGOR
|
JALA
|
6. |
MUSLIĆ MIRZA
|
KREKA
|
7. |
BAJIĆ AMAR
|
DONJA ORAHOVICA
|
8. |
MAŠIĆ ELMINA
|
RAPATNICA
|
9. |
MURATOVIĆ NEDINA
|
II OŠ GRAČANICA
|
10. |
PAČARIZ LEJLA
|
BRČANSKA MALTA
|
11. |
PAMUKOVIĆ ALDINA
|
Dr.SAFVET-beg BAŠAGIĆ
|
12. |
SPAHIĆ ARNELA
|
KALESIJA
|
13. |
SUBAŠIĆ AZUR
|
TUŠANJ
|
14. |
SULJIĆ DEMIR
|
POLJICE
|
** Učenici I razreda su u međuvremenu upisani u neku od srednjih škola, a ovo je spisak s podacima s prošlogodišnjeg takmičenja. Molimo nadležne u školama da obavijeste učenike ukoliko su polaznici te škole.
II razred
RB |
Ime i prezime
|
Škola
|
1. |
Đonlagić Azur
|
KŠC "Sveti Franjo" Tuzla
|
2. |
Vićentijević Jasmin
|
Međunarodna srednja škola Tuzla
|
3. |
Pirić Harun
|
Međunarodna srednja škola Tuzla
|
4. |
Brkić Emina
|
Međunarodna srednja škola Tuzla
|
5. |
Mašić Edis
|
Međunarodna srednja škola Tuzla
|
6. |
Okić Muamer
|
Gimnazija "Meša Selimović" Tuzla
|
7. |
Ibrišević Aldin
|
Gimnazija "Mustafa Kamarić" Gračanica
|
8. |
Glumčević Adin
|
Gimnazija "Ismet Mujezinović" Tuzla
|
9. |
Bojagić Emina
|
Srednja medicinska škola Tuzla
|
10. |
Hajrulahović Majda
|
JU MSŠ Srebrenik
|
11. |
Redžić Džejlana
|
Gimnazija Lukavac
|
III razred
RB |
Ime i prezime
|
Škola
|
1. |
Jupić Hajrudin
|
Međunarodna srednja škola Tuzla
|
2. |
Djedović Naria
|
KŠC "Sveti Franjo" Tuzla
|
3. |
Hodžić Edina
|
Međunarodna srednja škola Tuzla
|
4. |
Selimović Almedin
|
Međunarodna srednja škola Tuzla
|
5. |
Muratović Emir
|
Gimnazija "Meša Selimović"
|
7. |
Hašimbegović Lejla
|
MSŠ Gračanica
|
6. |
Sekić Vildana
|
JU MSŠ Srebrenik
|
8. |
Placšić Selma
|
JU MSŠ Srebrenik
|
9. |
Mujičić Ibrahim
|
Gimnazija Živinice
|
10. |
Haseljić Eldar
|
Gimnazija"Mustafa Novalić" Gradačac
|
11. |
Okanović Ilma
|
Gimnazija Lukavac
|
IV razred
RB |
Ime i prezime
|
Škola
|
1. |
Arnaut Mirza
|
Gimnazija "Mustafa Kamarić" Gračanica
|
2. |
Nurkanović Ajla
|
Gimnazija "Meša Selimović"
|
3. |
Dedić Muhamed
|
Gimnazija "Mustafa Kamarić" Gračanica
|
4. |
Tankić Mahira
|
Gimnazija "Mustafa Novalić" Gradačac
|
5. |
Omerbegović Belma
|
Gimnazija "Meša Selimović"
|
6. |
Nakičević Ajdin
|
Gimnazija "Meša Selimović"
|
7. |
Mehanović Denin
|
Gimnazija "Mustafa Kamarić" Gračanica
|
8. |
Abdulahović Adnan
|
JU MSŠ Teočak
|
9. |
Krdžalić Amina
|
JU Behram-begova medresa Tuzla
|
10. |
Muminović Emina
|
Gimnazija "Meša Selimović"
|
11. |
Hasić Edin
|
MSŠ Gračanica
|
|